Information in EnglishInformation in EnglishInformation en français
Información en españolInformationen in DeutschInformasjon på norsk

Siste utgave av Kjemi Daigitalversjon:

www.kjemidigital.no
 
 

Redaktør:

Lars Ole Ørjasæter


Nettsiden redigeres i samsvar med Redaktørplakaten
og Vær varsom-plakaten.

Utgiver:
Logo MO
Media Oslo AS
Boks 119 Manglerud
NO-0612 Oslo

Tlf. 23 15 85 00

Org.nr.
NO 958 168 799 MVA

 Abonner (RSS)

Påmeldte deltakere 2012

Alle som har meldt seg på via påmeldingsskemaet på www. deltaker.no finner navnet sitt ved å klikke her.

Andre påmeldte finner du i listen nedenfor.

Araujo

Pedro

NIFES

Pedro.Araujo@nifes.no

Becher

George

Folkehelseinstituttet

georg.becher@fhi.no

Bekker Larsen

Trond

KjemiXpert AS

trond.bl@online.no

Berg

Thomas

Folkehelseinstituttet

thomas.berg@fhi.no

Brede

Cato

Stavanger Universitet

cato.brede@sus.no

Bruheim

Per

NTNU

bruheim@biotech.ntnu.no

Christie

Olav

Information Strategies

olav.christie@infostrat.no

Frederiksen

Rune

waters

rune_frederiksen@waters.com

Gjellum

Egil

   

Greibrokk

Tyge

UiO kjemi

tyge.greibrokk@kjemi.uio.no

Halby

Lone

waters

lone_halby@waters.com

Hallas

Mogens

waters

mogens_hallas@waters.com

Halvorsen

Trine

UiO farmasi

trinegha@farmasi.uio.no

Jaklin

Elna

 

elna.marie@jaklin.no

Janssen

Hans-Gerd

University of Amsterdam

hans.gerd.janssen@unilever.com

Jensen

Einar

UiO famasi

roland.kallenborn@umb.no

Kallenborn

Roland

UMB

roland.kallenborn@umb.no

Langseth-Manrique

Karina

GE Healthcare

kmlangs@online.no

Langseth-Manrique

Sonny

UiO odont

sonnylm@online.no

Linder

Wolfgang

University of Viena

wolfgang.lidner@univie.ac.at

Lundanes

Elsa

UiO kjemi

elsa.lundanes@kjemi.uio.no

Pedersen-Bjergaard

Stig

UiO farmasi

stigpe@farmasi.uio.no

Pichon

Valerie

ESPCI, Paris

valerie.pichon@espci.fr

Rasmussen

Knut

UiO farmasi

k.e.rasmussen@farmasi.uio.no

Reid

Malcolm

waters

malcolm_reid@waters.com

Reubsaet

Leon

UiO farmasi

leon.reubsaet@farmasi.uio.no

Sand

Ketil

waters

ketil_sand@waters.com

Thorsrud

Anne Karine

Høgskolen i Oslo og Akershus

AnneKarine.Thorsrud@hioa.no

Trones

Roger

Teknolab

roger@gtseptech.no

Turner

Charlotta

University of Lund

charlotta.turner@organic.lu.se

Veuthey

Jean-Luc

University of Geneva

jean-luc.veuthey@unige.ch

Wilson

Steven

UiO kjemi

s.r.h.wilson@kjemi.uio.no

Ørjasæter

Lars Ole

Tidsskr. Kjemi

larsole.orjaseter@mediaoslo.no